جزییات خبر

مَنْ أَتَى الْجُمُعَةَ إِیمَاناً وَ احْتِسَاباً اسْتَأْنَفَ الْعَمَلَ

امروز: چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

http://sarcheshme.ir

پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه شهر سریش آباد

----- آخرین اخبـــار

----- آمار سایت

بازدید های امروز:129

بازدید های دیروز:343

بازدید های کل:113188


----- زندگی نامه شهید

نام : جعفر طالبی تاریخ تولد : 1361/9/25 محل تولد : بخش سریش آباد از توابع شهرستان قروه تاریخ شهادت : 1336/1/1 محل شهادت : جاده موچش به طرف دهگلان

زندگی نامه

کد خبر:242 تاریخ انتشار:۹۶/۱۱/۲۷ زمان انتشار: 07:22 دسته:نماز جمعه

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت امام جمعه سریش آباد حجت الاسلام بیابانی اقامه شد.نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت امام جمعه سریش آباد حجت الاسلام بیابانی اقامه شد.


به گزارش سرچشمه شهر سریش آباد ظهر امروز امام جمعه شهر سریش آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه مردم به تقوای الهی، با اشاره  به سبک زندگی اسلامی و ترویج ان در بین مردم گفت :  برای توصیف شرایط زندگی انسان و مجموعه‌ای از طرز تلقی‌ها، ارزش‌ها، شیوه‌های رفتار، حالت‌ها و سلیقه‌ها در هر چیزی را در برمی‌گیرد. در بیشتر مواقع مجموعه عناصر سبک زندگی در یک‌جا جمع می‌شوند و افراد در یک سبک زندگی مشترک می‌شوند.
 وی به رفتارهای غیر اسلامی و ترویج سبک زندگی غربی در زمان شاه اشاره نمود و اظهار داشت:تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و در دوره طاغوت تلاش‌های دولتمردان در جهت ترویج فرهنگ و مولفه‌های غربی و غربی شدن شیوه و سبک زندگی ایرانیان بود با پیروزی انقلاب اسلامی گرچه سناریوی غربی‌سازی متوقف شد، اما دشمنان اسلام و انقلاب آرام ننشستند و تهاجم فرهنگی به انحای مختلف صورت گرفت که تجمل گرایی، مصرف زدگی و فردگرایی برخی از مظاهر آن محسوب می‌شود.
وی از مردم خواست که در زندگی خود منش و مرام خود زندگی ائمه را الگوی خود قرار دهند تا جامعه ما از بسیار از معضلات اجتماعی ،سیاسی و فرفرهنگی درآمان باشد

 

.
حجت الاسلام بیابانی به آغاز فاطمیه دوم اشاره نمود و گفت : ائمه‌ی اطهار علیهم‌السلام معدن رحمت الهی هستند و بدون رابطه با این منبع نورانی، رشد و هدایت حاصل نمی‌شود.


وی در ادمه افزود : حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها حلقه‌ی وصل امت با نبوت و امامت است و اگر او نبود، بشریت از رحمت پروردگار محروم می‌شد.
وی افزود: دخت پیامبر اسلام را الگوی جامعه مسلمانان و انسانی کامل که مورد توجه خدای متعال، پیامبر اکرم(ص) و ائمه هدی(ع) بود، معرفی كرد.
خطیب نماز جمعه سریش آباد:از عموم مردم و هیئت امناء که با مراسم مختلف موجب نشر فرهنگ ائمه اطها ر می شوند و با برپایی مراسم ایام شهادت حضرت زهرا (س) تلاش فراوانی کشیدند و کلیه عزیزانی که در آش نذری آنحضرت را مدیریت و تهیه آن تلاش کردند تشکر و قدر دانی کرد.
حجت الاسلام بیابانی تیراندازی دانش آموزی در یکی از دبیرستا نهای آمریکا را نشانه توحش و مرگ ارزشهای انسانی در کشورهای غربی دانست و گفت : بدتر از این اینکه این دانش آموز خود طرفدار ترامپ خوانده بود.
بیابانی آمریکا را نشانه فساد و ظلم و جور در جهان خواند و گفت آنهایی که به آمریکا دلبسته اند باید چشمهایشان باز کنند و ببینند این جامعه و الگوی امریکایی است که به جهانیان ارائه می شود.
حمایت از تروریسم ،و و حمایت  تمام قد از جنایت صهیونیسم در فلسطین اشغالی و کشت و کشتار مردم بی دفاع یمن و جنگ و خونریزی در افغانستان و انجام هزاران جنایت در گوشه و کنار دنیا سوغات فرهنگ سرمایه داری آمریکاست.