جزییات خبر

مَنْ أَتَى الْجُمُعَةَ إِیمَاناً وَ احْتِسَاباً اسْتَأْنَفَ الْعَمَلَ

امروز: چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

http://sarcheshme.ir

پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه شهر سریش آباد

----- آخرین اخبـــار

----- آمار سایت

بازدید های امروز:134

بازدید های دیروز:343

بازدید های کل:113193


----- زندگی نامه شهید

نام : جعفر طالبی تاریخ تولد : 1361/9/25 محل تولد : بخش سریش آباد از توابع شهرستان قروه تاریخ شهادت : 1336/1/1 محل شهادت : جاده موچش به طرف دهگلان

زندگی نامه

کد خبر:223 تاریخ انتشار:۹۶/۰۸/۱۳ زمان انتشار: 11:40 دسته:فرهنگی

راهپیمایی 13آبان در سریش آباد برگزار شدگزارش خبر نگار صد اوسیمای مرکز کردستان آیین راهپیمایی 13 آبان در شهرسریش آباد روز شنبه 13آبام سال 1396با حضور فرمانده حوزه مقاوت بسیج ، فرمانده منطقه انتظامی و جمعی از مسئولان شهر، دانش آموزان ،جوانان و معلمین و اقشار مختلف مردم از میدان امام شهداء به سمت میدان معلم برگزار شد.


گزارش خبر نگار صد اوسیمای مرکز کردستان آیین راهپیمایی 13 آبان در شهرسریش آباد روز شنبه 13آبام سال 1396با حضور فرمانده حوزه مقاوت بسیج ، فرمانده منطقه انتظامی و جمعی از مسئولان شهر، دانش آموزان ،جوانان و معلمین و اقشار مختلف مردم از میدان امام شهداء به سمت میدان معلم برگزار شد

.
راهپیمایان در طول مسیر با مشت های گرده کرده شعارهایی در حمایت از ارزش های انقلاب اسلامی، تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب، و نیز محکومیت دشمنان ایران و اسلام را سر دادند.
دانش آموزان و جوانان به عنوان آیندگان جمهوری اسلامی ایران در این آیین حضور پررنگی داشتند و نشان دادند که نسل جدید انقلاب، پای ارزش های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی ایستاده است.
در 13 بهمن 1357 رژیم پهلوی تعدادی از دانش آموزان را که در دانشگاه تهران تجمع کرده بودند به شهادت رساند تا این روز به عنوان روز دانش آموز در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شود

.
13
آبان همچنین سالروز اعتراض امام خمینی (ره) به طرح کاپیتالاسیون که منجر به تبعید معظم له شد، و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 است.

در مراسم راهپیمایی قطعنامه قرائت شد و دانش‌آموزان، و اقشار مختلف مردم با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیست اعمال آنها  را محکوم کردند.